סמל המרכז הקהילתי

 • ראשון לציון
 • החברה למתנסים
 • הסוכנות היהודית
 • יו"ר הנהלת המתנ"ס

  תושבים יקרים,

   אנו מתכבדים לפרוס בפניכם  באתר החדש והנגיש של מתנ"ס רמת אליהו  את מגוון  החוגים האטרקטיביים והפעילויות המגוונות בתחומי התרבות, ההשכלה, הפנאי והקהילה במתנ"ס.

  במהלך שנת הפעילות אלפים מתושבי הקהילה לוקחים חלק בפעילויות המיועדות לכל הגילאים ולכל גווני האוכלוסייה ביניהם גם למתמודדים עם מגבלות: החל בגיל הרך, דרך נוער וצעירים וכלה בגיל השלישי. החוגים והפעילויות מתקיימים בהדרכתם של מורים ומדריכים מקצועיים ומוסמכים מהשורה הראשונה.

  הנהלת המתנ"ס מורכבת מתושבים נבחרי ציבור, נציגי עירייה והחברה למתנ"סים. ההנהלה שבראשה עומד יו"ר קובעת את מדיניות המתנ"ס אשר יוצאת לפועל ע"י הצוות המקצועי של המתנ"ס שבראשו עומד מנהל

  הנהלת המתנ"ס רואה חשיבות גדולה בקידום תוכניות ופעילויות לפיתוח הקהילה. אנו פועלים ליצירת שיתופי פעולה בין ארגונים בקהילה ובעיר ראשון לציון, לעידוד מעורבות חברתית, מנהיגות מקומית והתנדבות וכל זאת בכדי להשפיע על איכות החיים שלכם תושבי הקהילה והעיר. אנו מזמינים אתכם להצטרף למתנדבי המתנ"ס, להשפיע על אורח החיים של כולנו ולהעביר את שעות הפנאי שלכם במגוון החוגים והפעילויות במתנ"ס.

  בהזדמנות זו ברצוני להודות לצוות המתנ"ס הפועל במסירות ובמקצועיות, לחברי ההנהלה, לפעילים ולמתנדבים הפועלים יומם ולילה לשיפור איכות החיים של כולנו, ולארגונים הקהילתיים על שותפותם בפעילות המתנ"ס.

  נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה והצעה בטלפון 03-5213219 ובדוא"ל ramateli@matnasim.org.il

  אנו מצפים לכם במתנ"ס ומאחלים לכם שנה טובה ופורייה, שנה של הגשמת חלומות, שנה של בריאות ואושר

  שלכם

  שמעון טרבלסי

  יו"ר הנהלת המתנ"ס

  מתנסנט | חוגים